Укр
Рус

Код товару: AR_3016736
Ми розкриємо Вам таємницю - таємницю чудових волосся! Парова щітка Flexibrush - головний продукт краси і тепер Ви швидко зможете досягти бажаних результатів.
У якій би відчайдушною ситуації ви не виявилися, ви завжди можете покластися на паровій стайлер Steam Flexibrush: нагрівання стайлера і освіту пара займає всього 60 секунд, завдяки чому ви можете в лічені хвилини зробити потрібну укладку і надати волоссю додатковий об'єм.
Особливості| Для створення | спіральних (вертикальних) локонів, об'єму |
| Тип управління | механічне |
| Потужність | 25 Вт |
| Індикація нагріву | LED |
| Вибір температури нагрівання | немає |
| Колір | чорний, рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.27 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 5 х 5 см |
| Діапазон температури нагріву, °С | 140°C |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал покриття | кераміка |
| Особливості | подання пару, обертання шнура на 360°, керамічні щетини |
| Час нагріву | 60 сек |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
816 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00