Укр
Рус

Код товару: AR_3016756
Змініть свій догляд за волоссям завдяки рішенню для укладки 2-в-1, що значно економить час: щітка-випрямляч Powerstraight Air від Rowenta. Ця інноваційна щітка для укладки створена для натягування, сушіння та розгладжування волосся одним рухом, забезпечуючи чудові результати з економією часу та енергії. Компактна й легка конструкція щітки робить її максимально зручною у використанні. Три регульовані режими нагрівання/потоку повітря забезпечують ідеальний результат як на вологому, зволоженому, так і на сухому волоссі з функцією випрямлення.
| Для створення | гладкої зачіски |
| Тип управління | механічне |
| Потужність | 500 Вт |
| Індикація нагріву | немає |
| Вибір температури нагрівання | є |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Габарити (ВхШхГ) | 5,2 х 28,7 х 6,4 см |
| Діапазон температури нагріву, °С | 160-210°C |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Матеріал покриття | кераміка |
| Особливості | іонізація, конструкція 2 в 1 дозволяє одночасно сушити та вирівнювати волосся, індикатор включення/вимикання |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 520 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00