Укр
Рус

Код товару: AR_3016570
Електрична турка Gorenje готує до чотирьох чашок кави одночасно. Почастуєте рідних і друзів оригінальним кави по-турецьки або з додаванням цукру. Цю кавоварку можна також використовувати як електричний чайник.
Універсальне використання. Вдома, на роботі, в подорожіНасолоджуйтеся смаком свіжозвареної кави вдома, на роботі, в дорозі. Візьміть компактну кавоварку з собою в подорож.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | механічне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Резервуар для води | 0.3 л |
| Потужність | 550 Вт |
| Функції | індикація роботи |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Габарити | 26 х 19 х 14.5 см |
| Колір | чорний |
| Комплектація | піддон для чашок |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | захист від перегріву |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 120 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00