Електричний рубанок TOTAL TL5508216 550 Вт - фото 1
Електричний рубанок TOTAL TL5508216 550 Вт
Код товару: LE_1967276
Про товар
Електричний рубанок TOTAL TL5508216 живиться від мережі 220В і забезпечує потужність 550 Вт. Легкий, компактний і потужний інструмент з алюмінієвою підошвою, виконаний у ергономічному зручному та міцному пластиковому корпусі, що забезпечує надійне утримання та плавну роботу із деревом. Швидкість холостого ходу - 16000 об/хв., ширина обробки поверхні - 82 мм, глибина стругання - 1мм. Makita форм-фактор ножів електрорубанка. До комплекту поставки входять торцевий ключ, паралельна направляюча, коробка.
Характеристики
Бренд
Total
Живлення
Від мережі
Споживана потужність
550 Вт
Кількість обертів
16000 об/хв
Ширина стругання
82 мм
Максимальна глибина стругання
1 мм