Укр
Рус

Фен Ardesto HD-522
Вишуканий дизайн. При першому ж погляді на фен Ardesto HD-522 стає зрозуміло, що перед вами продумане функціональне пристрій. Якщо виробник відповідально підійшов до візуальної складової, то робочі характеристики вже точно ні в чому не поступляться дизайну.
А зовнішність дійсно заворожує: матовий чорний корпус із золотистою обробкою металік і глянсовою пластиковою насадкою утворюють тандем благородних кольорів і поєднаних фактур. Форма приладу класична: по-елегантному обтічна і ергономічним зручна.
Режими роботи. Максимальна потужність фена дорівнює Потужність 2200 Вт. Двигун з такими показниками здатний на забезпечення 3 температурних режимів і 2 режимів швидкості. Перемикаються вони за допомогою кнопок на рукояті, легко натискати однією рукою.
Функція Cool Shot. У вашому розпорядженні не тільки вплив гарячим повітрям, але і холодний потік повітря. Він допоможе зробити завершальний штрих: прохолодне вплив закриває лусочки, що надає волоссю блиск, а також допомагає закріпити укладання. Варто зауважити, що травмованим волоссю може не підійти гаряче повітря, і саме тут стане в нагоді опція холодного пострілу.
Знімний фільтр. Конструкція фена передбачає зняття задньої решітки. Періодично ця частина може засмічуватися пилом, твердими частинками, волосками, адже вона служить в якості фільтра. Прочистив його, ви з легкістю повернете цю частину конструкції на місце.
Концентратор в комплекті. Насадка концентратор, що поставляється в комплекті, орієнтована на створення укладок із застосуванням технік додання волоссю прикореневого об'єму, вирівнювання локонів і підкручування кінців пасом.
Захист від перегріву. Захищає від перегріву механізм необхідний будь-якій техніці з двигуном. Коли він перегрівається, відбувається відключення. Після відновлення нормальної температури пристрій знову повністю працездатний.
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, захист від перегріву |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | знімна задня решітка, петля для підвішування |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.7 м |
| Колір | чорний, золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.48 кг |
| Габарити | 260 х 255 х 90 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
741 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00