Укр
Рус

Потужний туристичний фен BEURER НС 25 - ідеальний компаньйон для вашого відпустки, його можна використовувати по всьому світу, вбудована іонна функція надає волоссю додатковий блиск і займає мало місця у вашому багажі завдяки складаний ручці.
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1600 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функції | подача холодного повітря, захист від перегріву |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | насадка-концентратор, петля для підвішування, складана ручка, знімний фільтр |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 0.47 кг |
| Габарити | 250 х 220 х 90 мм |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 984 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00