Укр
Рус

Фен Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist CV888LF0. Колекція преміум-класу Rowenta x KARL LAGERFELD містить передову технологію, яка проста у використанні та дає вам можливість створювати бездоганний образ, щоразу пропонуючи безмежні можливості, впевненість і стиль.Наша співпраця — це універсальна колекція продуктів, створена для людей, які щодня хочуть мати результати як з перукарні чи барбершопу. Усі вироби виконані в преміальному дизайні чорного кольору з фірмовим візерунком KARL LAGERFELD.
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація |
| Насадки | дифузор, концентратор |
| Особливості | петля для підвішування, знімна задня решітка |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.84 кг |
| Габарити | 18.2 x 9.2 x 29.8 см |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 548 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00