Укр
Рус

Тип - звичайний, 2000 Вт, довжина шнура - 1.8 м, Колір - білий
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | іонізація, захист від перегріву |
| Насадки | дифузор, концентратор |
| Особливості | знімна задня решітка |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 18.49 х 5.6 х 25.45 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 543 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00