Укр
Рус

Потужний та компактний фен Rowenta Maestria Nano підходить для швидкої та точної сушки волосся.
Технологія NanoЗавдяки технології Nano, потужність двигуна забезпечує швидкість повітряного потоку до 266 км/год, що дозволяє ефективно укладати волосся, уникаючи перегріву.
Легка вагаФен важить лише 300 г, що робить його ідеальним для подорожей і тривалого використання без втоми.
Насадки на будь-який випадокУ комплекті передбачено насадки-концентратори (4 мм і 6 мм) та дифузор для створення об’єму і чітких локонів.
| Тип | звичайний |
| Призначення | професійний |
| Потужність | 1700 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація, захист від перегріву |
| Насадки | дифузор, концентратор |
| Особливості | знімна задня решітка |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.95 кг |
| Габарити | 228 х 160 х 49 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 203 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00