Укр
Рус

Код товару: AR_3016874
Компактний варіант
Xiaomi ShowSee Hairdryer VC200 компактний фен, який стане чудовим варіантом для домашнього використання та в поїздках. Ергономічна ручка забезпечує зручну фіксацію фена у руці під час використання. Нековзне покриття із захистом від подряпин стійке до температури, тому можете не боятися, що феном можна випадково обпектися.
Оптимальна потужність із функцією іонізації
Незважаючи на свої компактні розміри, модель отримала досить потужний двигун на 1800Вт. Двигун із частотою обертання 18000 оборотів за хвилину створює потік повітря, який забезпечує швидке та ретельне просушування волосся. Завдяки вбудованому генератору негативних іонів Xiaomi ShowSee Hairdryer VC200 може впливати на структуру волосся, роблячи його більш шовковистим та блискучим.
Вбудований контролер температури
Фен має 3 температурні режими з 2 видами інтенсивності. Коли температура повітря, що подається феном, досягає 55° - активується чіп контролю температури. Регулятор температури витримуватиме температуру в заданому діапазоні, захищаючи волосся від перегріву.
Капсула з вітаміном С
Фен отримав капсулу з Вітаміном С від японського виробника. Потрапляючи з повітряним потоком, мікрочастинки, що виділяються капсулою, виступають як додатковий догляд для волосся. Проникаючи вглиб волосся і створюючи додатковий захисний шар, ваше волосся отримуватиме додаткове зволоження та захист від високих температур.
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Габарити | 26.5 х 12.6 х 7.5 см |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 959 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00