Укр
Рус

Код товару: AR_3025461
Форма для випікання Tefal Easybake, 24см, вуглецева сталь, чорний (J1741274) - Розроблена для повної зручності й надійності, антипригарне покриття робить випікання простішим, ніж будь-коли, пропонуючи делікатне вивільнення й легке очищення, що ідеально підходить для повсякденного використання. Матеріал — вуглецева сталь, що ідеально підходить для приготування широкого спектра рецептів — забезпечує рівномірний розподіл тепла та золотисто-коричневі коржі, які щоразу виходять ідеально. Незалежно від того, чи є ви новачком, чи експертом у випіканні, всі ваші улюблені рецепти завжди під рукою: апетитні сирники, пироги та пироги зі свіжими фруктами, розтоплений шоколадний торт і багато іншого. Easybake була зроблена в Німеччині, для довговічної роботи й зручного використання, щоб задовольнити всі ваші потреби у випіканні.
| Серія | Easybake |
| Форма | кругла |
| Призначення | універсальна |
| Матеріал | сталь |
| Ручки | ні |
| Особливості | Для всіх видів духовок |
| Комплектація | одна форма |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 278 г |
| Висота борта | 6 см |
| Внутрішнє антипригарне покриття | є |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Об'єм | 2 л |
| Робоча температура | -0°C - +210°C |
| Розміри | ø 24 х 6 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
571 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00