Укр
Рус

Код товару: AR_3025462
Форма зі знімними краями Tefal Easybake розроблена для повної зручності та надійності. Антипригарне покриття робить випічку простіше, ніж будь-коли, гарантуючи акуратне вилучення приготовленого та легке очищення, що ідеально підходить для повсякденного використання.
Легке очищення
Очищення здійснюється без зусиль завдяки антипригарному покриттю, яке ідеально підходить для частого використання.
Tefal: №1 у світі з виробництва посуду*
Tefal старанно працює, щоб забезпечити ідеальні результати приготування ще одна причина вибрати Tefal!
*Джерело: Euromonitor International Limited, Home and Garden, видання 2021 р., роздрібна вартість бренду RSP, дані за 2020 р.
Вироблено в Німеччині
Зроблено у Німеччині на безкомпромісному рівні якості та майстерності.
| Серія | Easybake |
| Форма | кругла |
| Призначення | універсальна |
| Матеріал | вуглецева сталь |
| Ручки | ні |
| Особливості | знімне дно, Розбірна конструкція |
| Комплектація | одна форма |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 310 г |
| Висота борта | 6.5 см |
| Внутрішнє антипригарне покриття | є |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Об'єм | 2.2 л |
| Робоча температура | -0°C - +210°C |
| Розміри | ø 26 х 6.5 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
604 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00