Фрезер Tekhmann TR-12/2000 (850982) - фото 1
Фрезер Tekhmann TR-12/2000 (850982)
Код товару: AR_3017766
Про товар
Конструкцією виробу передбачена можливість регулювання:
  • глибини різання кінцевої фрези;
  • швидкості обертання шпинделя;
  • положення паралельного бічного упору.
Особливості
  • Плавний пуск
  • Прогумований морозостійкий кабель довжиною 3 метри
  • Алюмінієва база
  • Набір фрез в комплекті
  • Підшипники японської компанії NSK
Комплектація
  • Фрезер по дереву ручний електричний TR-12/2000
  • Ключ гайковий (варіантна комплектація)
  • Комплект паралельного упору
  • Цангові патрони: 8 та 12 мм (встановлені або окремо)
  • Набір фрез (12 од.)
  • Вугільна щітка двигуна (варіантна комплектація), 2 шт.
  • Адаптер для під'єднання пилосмока (встановлений або окремо)
  • Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
  • Гарантійний талон
  • Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
  • Пакувальна коробка
  • *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
Тип пристроювертикальний (занурювальний)
Призначенняпрофесійний
Номінальна споживана потужність2000 Вт
Число обертів холостого ходу22000 об/хв
Країна виробникКитай
Вага4.3 кг
Довжина кабеля3 м
Максимальний хід фрези40 мм
Патрон12 мм, 8 мм