Укр
Рус

Код товару: AR_3017766
Вертикальна фрезерна машина TR-12/2000 представляє собою ручний настільний електроінструмент для механічної обробки деревини, пластику та деревовмісних композитів при формування профілів, отворів, пазів, узорів, орнаментів, написів на панелях для меблів, плінтусах тощо.
Робота виробу побудована на технології різання матеріалу за допомогою кінцевих фрез, які обертаються з високою швидкістю. Фреза фіксується та самоцентрується по циліндричній поверхні хвостовика при затягуванні патрону гайковим ключем з комплекту.
Паралельний (бічний) упор дозволяє виконувати прямолінійне фрезерування пазів на обраній відстані від краю деталі паралельно краю оброблюваної деталі.
Конструкцією виробу передбачена можливість регулювання:
Також фрезер TR-12/2000 оснащений спеціальним патрубком для підключення пилососа (або системи пиловідведення).
Комплектація
| Тип пристрою | вертикальний (занурювальний) |
| Призначення | професійний |
| Номінальна споживана потужність | 2000 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 22000 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.3 кг |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Максимальний хід фрези | 40 мм |
| Особливості | регулювання обертів, регулювання глибини стругання, рукоятка з м'якою накладкою, алюмінієва підошва, паралельний опір, плавний пуск |
| Патрон | 12 мм, 8 мм |
| Рівень звукової потужності | 110 дБ |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 090 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00