Укр
Рус

Код товару: AR_3017767
Вертикальна фрезерна машина ЗФРП-12/1800 профи представляє собою ручний настільний інструмент для механічної обробки деревини, пластику та деревовмісних композитів при формуванні профілів, отворів, пазів, узорів, орнаментів, написів на панелях для меблів, плінтусах тощо.
Робота виробу побудована на технології різання матеріалу за допомогою кінцевих фрез, які обертаються з високою швидкістю. Фреза фіксується та самоцентрується по циліндричній поверхні хвостовика при затягуванні патрону гайковим ключем з комплекту.
Паралельний (бічний) упор в комплекті дозволяє виконувати прямолінійне фрезерування пазів на обраній відстані від краю деталі паралельно краю заготівлі.
Конструкцією виробу передбачена можливість регулювання:
Також фрезер ЗФРП-12/1800 профи оснащений спеціальним адаптером для під’єднання системи пиловідведення.
Особливості моделі:
Комплектація
| Тип пристрою | вертикальний (занурювальний) |
| Призначення | професійний |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 30000 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.3 кг |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Максимальний хід фрези | 40 мм |
| Особливості | регулювання обертів, регулювання глибини стругання, алюмінієва підошва, паралельний опір |
| Патрон | 8 мм, 12 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 130 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00