Укр
Рус

Код товару: AR_3016352
| Тип | для дому |
| Потужність | 2200 Вт |
| Регульований термостат | так |
| Об'єм масла | 3 л |
| Місткість картоплі | н. д. |
| Вид кошика | знімний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити | 37 х 25 х 21 см |
| Колір | білий |
| Особливості | індикатор роботи |
| Таймер | механічний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 005 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00