Укр
Рус



Код товару: KM_3412642
Характеристики
Інструмент HS 700D призначений для зняття ізоляції з проводів та кабелів. Оснащений автоматичним налаштуванням на потрібний розмір і товщину ізоляції, що забезпечує точність та зручність роботи. Підходить для професійного та побутового використання.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Серія | HS 700D |
| Артикул | A0170010042 |
| Тип | інструмент для зняття ізоляції |
| Призначення | зняття ізоляції з проводу |
| Переріз проводу/кабелю | 0.2…2.5 мм² |
| Ширина плоских проводів | до 8 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина леза | 38 мм |
| Особливості | автоматичне налаштування на потрібний розмір і товщину ізоляції; обмежувач довжини зняття ізоляції; гвинт регулювання притискного зусилля лез; різка проводів поперечним перерізом до 6 мм² |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
348 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00