Укр
Рус



Код товару: KM_3412643
Характеристики
Інструмент HS 700В призначений для зняття ізоляції з проводів та кабелів різного перерізу. Забезпечує точність та зручність роботи при монтажі електротехнічних систем. Підходить для професійного та побутового використання.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Серія | HS 700В |
| Артикул | A0170010040 |
| Тип | інструмент для зняття ізоляції |
| Призначення | зняття ізоляції з проводу |
| Переріз проводу/кабелю | 0.5…6 мм² |
| Діаметр кабелю | 1.0; 1.6; 2.0; 2.6; 3.2 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина | 175 мм |
| Особливості | зняття ізоляції з тонкожильних проводів без пошкодження провідника; змінний регулятор довжини зняття ізоляції; вбудована поворотна пружина; п’ятипозиційні прецизійно заточені леза |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
523 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00