Кабель-перехідник звуковий Cablexpert 6.35 мм M - 3.5 мм F 20 см чорний (A-63M35F-0.2M) - фото 1
Кабель-перехідник звуковий Cablexpert 6.35 мм M - 3.5 мм F 20 см чорний (A-63M35F-0.2M)
Код товару: AA_2178281
Акція
До кінця акції 141 день
Про товар
Кабель-перехідник звуковий, 6.35 мм (M) - 3.5 мм (F), 20 см, Black, Cablexpert (A-63M35F-0.2M) Артикул виробника: A-63M35F-0.2M id mcrtr-207681
Колір: Чорний
Характеристики
Бренд
Cablexpert
Країна-виробник
Китай
Призначення
Для аудіо
Вхідний роз'єм
6.3 мм (jack)
Вихідний роз'єм
3.5 мм (mini-jack)