Укр
Рус

Код товару: AR_3015790
Dahua DH-C4K-P - кубічна IP-відеокамера з високою роздільною здатністю 4 Мп, серії Wireless. Камери цієї серії прості в установці та експлуатації і мають надзвичайну продуктивність. DH-C4K-P створює чіткі та деталізовані кадри та має вбудований штучний інтелект, завдяки якому, оснащена смартфункціями - розпізнавання людей/транспортних засобів. Ці функції підвищують ефективність вашої системи спостереження, зменшують кількість помилкових спрацьовувань і дозволяють вам зосередитися на певних об'єктах чи людях, які становлять інтерес. Вся інформація синхронно надсилається на ваш телефон, щоб ви були в курсі подій.
Особливості:
Технологія РоЕ дозволяє значно знизити енергоспоживання, адже живлення та передача сигналу відбувається по одному кабелю.
Вбудований Wi-Fi дозволяє переглядати відео в режимі реального часу. Ще однією перевагою є те, що камера з Wi-Fi не вимагає прокладання довгих кабелів для підключення до мережі, що спрощує процес її встановлення.
Камера оснащена мікрофоном і динаміком, що дозволяє не тільки слухати, що відбувається у полі зору камери, але й говорити через камеру.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | дротові, бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті, підтримка PoE, вбудований мікрофон |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху, виявлення транспортних засобів |
| Вага | 110 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +45°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 50° |
| Кут огляду по горизонталі | 92° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 548 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00