Укр
Рус

Код товару: AR_3015804
Камера Dahua, оснащена технологіями Full-color і Starlight, є високопродуктивною камерою спостереження, призначеною для отримання чітких і яскравих зображень як вдень, так і вночі. Завдяки механізму Smart Dual Light камера може автоматично перемикатися між білим світлом та інфрачервоним залежно від виявлення цілі у зоні дії за допомогою функції захисту периметра/SMD Plus AI XVR. Це гарантує, що камера здатна знімати якісні зображення навіть в умовах низького освітлення, а також значно знижує світлове забруднення. Камера має дальність освітлення 40 метрів, що дозволяє їй забезпечувати чітке та детальне зображення на великій площі. Крім того, камера оснащена вбудованим мікрофоном, який дозволяє вести аудіозапис, а також відеоспостереження. Камера також може похвалитися розширеними функціями захисту, такими як рейтинг IP67 для стійкості до атмосферних впливів та технологія Dahua 3DNR для шумоподавлення, що робить її дуже міцним та надійним рішенням для відеоспостереження для цілого ряду сценаріїв.
| Тип камери | аналогова |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Стандарт відеосигналу | HD-CVI, HD-TVI (Turbo HD), CVBS, AHD |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED), інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Особливості | вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 290 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | DWDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 60° |
| Кут огляду по горизонталі | 102° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 894 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00