Укр
Рус

Код товару: AR_3015771
Навіть найдрібніші деталі не вислизнуть від Вашої уваги. Ідеальна якість зображення і фіксації відео, як вдень, так і вночі, завдяки 4-мегапіксельній матриці. Інтелектуальні можливості моделі дають змогу виявляти рух об'єктів. Модель має високий рейтинг стійкості до атмосферних впливів IP67, що гарантує надійну роботу на вулиці.
Камера високої роздільної здатності забезпечує якісні зображення, які можна масштабувати для виявлення важливих деталей. Камера працює на основі матриці SONYSTARVIS. З такою матрицею камера швидко реагує на зміну середовища (рух) за оптимального мережевого під'єднання.
IP камера зовнішнього спостереження має високий рівень захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища - IP67. Екстремально висока або низька температура не вплине на роботу камери.
Режими денного та нічного бачення. Камера забезпечує однаково якісне зображення у світлий і темний час доби, а також у похмуру (дощ, сніг, туман) погоду. Потужне інфрачервоне підсвічування дальністю до 30 метрів забезпечує достатній рівень освітлення вночі. Підсвічування автоматично активується, коли стає темно.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка PoE, вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +50°C |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 90° |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, HTTP, PPPoE, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 3.6 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.6 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 134 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00