Укр
Рус

Код товару: AR_3015680
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | видиме світло (LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP65 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | вхід/вихід з регіону, виявлення руху |
| Вага | 185 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 91 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", звукова і світлова сигналізація |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 57° |
| Кут огляду по горизонталі | 107° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, UDP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SMTP, UPnP, SSL |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 076 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00