Укр
Рус

Код товару: AR_3015778
Поворотна домашня Wi-Fi камера.
Неперевершена розподільна здатність 2K 3MPЗаписуйте всі чудові моменти життя за допомогою приголомшливого надчіткого об’єктива 2K. Ви ніколи не пропустите ці найдрібніші деталі.
Виявлення дитячого плачу за допомогою розширеного нічного бачення. Ваші додаткові очі та вухаЗавдяки вдосконаленому нічному баченню та розпізнаванню дитячого плачу камера Tapo забезпечує цілодобовий догляд за дитиною.
Виявлення людей і рухуОтримуйте миттєві сповіщення про виявлення людини або руху. Ви також можете налаштувати настроювані зони виявлення руху, щоб сповіщати вас лише про важливі речі.
Точне відстеження руху. Слідкуйте за діямиКоли виявлено рух, відстежує об’єкт і стежить за ним, щоб тримати його в полі зору.
Двостороннє аудіоВикористовуйте чіткий двосторонній звук, щоб спілкуватися з допитливими сусідами по кімнаті, родиною чи навіть пустотливими домашніми тваринами.
Захистіть свою конфіденційність із самого початку. Зона конфіденційностіВстановіть зони блокування, які можна настроювати, щоб певні місця не записувалися, тож вам ніколи не потрібно турбуватися про витік особистих моментів.
Обмін із TapoЗберігайте записане відео на картку microSD (до 512 ГБ) або за допомогою хмарних служб зберігання даних Tapo Care.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 9 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення звуку, виявлення руху |
| Вага | 400 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 118 мм |
| Глибина | 87 мм |
| Діапазон робочих температур | 0 C - + 40 C |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, Push-повідомлення, система сповіщення, звукова сигналізація |
| Колір | чорний |
| Кут огляду по вертикалі | 45° |
| Кут огляду по горизонталі | 83° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 9 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 3.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.8 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 600 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00