Укр
Рус

Код товару: AR_3015740
Tapo C310 — вулична Wi-Fi камера.
Push-повідомлення у разі виявлення руху
Отримання повідомлень на смартфон у разі виявлення руху дасть змогу тримати ваш будинок під захистом.
Висока роздільна здатність 3 МП
Завдяки роздільній здатності 3 МП зображення Tapo C310 вражає чіткістю й дає розгледіти найдрібніші деталі.
Дротове або Wi-Fi під'єднання
Кілька варіантів встановлення завдяки можливості під'єднати камеру за кабелем Ethernet або через Wi-Fi.
Захист від бризок класу IP66
Tapo C310 буде чудово працювати навіть у суворих погодних умовах.
Двосторонній аудіозв'язок
Двосторонній аудіозв'язок дасть змогу спілкуватися з кур'єрами й іншими гостями звідки завгодно.
Надійне та зручне локальне сховище
Відеозаписи 3 МП зберігаються безпосередньо на локальну карту MicroSD.
Чітке нічне бачення
Видимість на відстані до 30 метрів навіть у непроглядній пітьмі.
Автоматична сигналізація
Автоматична світлова та звукова сигналізація для відлякування непроханих гостей у разі виявлення руху.
Застосунок Tapo
Настроювання, а також онлайн-перегляд, відтворення і збереження кліпів — все в одному застосунку.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.9 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку |
| Клас захищеності | IP66 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 103 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Діапазон робочих температур | -20°С ~ +45°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 46° |
| Кут огляду по горизонталі | 84° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, ICMP, HTTP, UDP, HTTPS, DHCP, RTSP, DNS, NTP, ARP, ONVIF |
| Робоча напруга | 100-240 В, 9 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 3.9 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.9 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 371 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00