Укр
Рус

Код товару: AR_3025099
Каструлю ARDESTO Gemini Anzio виготовлено з литого алюмінію. Завдяки протипригарному мармуровому покриттю процес приготування буде суттєво простішим. Особливістю виробу є знімні силіконові накладки на алюмінієві руків’я, які забезпечують комфортне та безпечне переміщення каструлі, навіть коли її розігріто. Скляна кришка, яка також є в комплектованні, має отвір для відведення пари.
Каструля ARDESTO Gemini Anzio сумісна з усіма видами плит, а саме: газовими, електричними, склокерамічними, галогенними та індукційними. Допустиме миття в посудомийній машині.
| Серія | Gemini Anzio |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.2 л |
| Діаметр | 16 см |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Кришка | скло |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.38 кг |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 7.5 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара, знімна ручка, дві ручки, можна використовувати в духовці без кришки і без силіконових ручок-накладок |
| Товщина дна | 4.3 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
860 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00