Укр
Рус

Код товару: AR_3025113
Каструля FoREST 11 л із нержавіючої сталі 18/10 серії Resto Range має потрійне пресоване дно (сталь-алюміній- сталь) з високою теплопровідністю, що забезпечує рівномірний нагрів поверхні виробу. Матеріалу характерні високі показники стійкості до корозії, довговічність в експлуатації, а також здатність витримувати різні температурні режими на професійних кухнях. Каструля із нержавійки має надійне кріплення ручок методом точкової пайки, які не нагріваються. Каструлі 11 л так само, як і каструлі 10 л застосовуються для готування у великих об’ємах. Підходить для газової, електричної, керамічної та індукційних плит. Каструля укомплектована кришкою.
Розміри каструлі:
| Серія | Resto Range |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 11 л |
| Діаметр | 28 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 3 кг |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 18 см |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Особливості | дві ручки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 085 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00