Укр
Рус

Код товару: AR_3025121
Мультикаструля 5-в-1 Tefal Opti'Space дозволяє варити, тушкувати, смажити, обсмажувати та багато іншого!
Міцне антипригарне покриття дозволяє легко готувати і мити, а дно, що розсіює тепло, і технологія Thermo-Signal щоразу забезпечують ідеальні результати.
Універсальна каструля
Глибока і кругла форма ідеально підходить для різних кулінарних можливостей: варити, тушкувати, смажити, обсмажувати і багато іншого!
Міцне антипригарне покриття
Високоякісне покриття Tefal з додаванням титану забезпечує видатні антипригарні властивості.
Повна індукція
Ідеальна дифузія тепла та рівномірне просмажування день за днем завдяки надтовстій удароміцній основі, яка запобігає деформації з плином часу. Підходить для газових, електричних, керамічних та індукційних плит.
Зручні носики для зливу
Спеціальна конструкція включає вбудовані носики для зручного та точного сервірування, забезпечуючи зручність та комфорт приготування їжі.
Компактний формат, що економить місце
Відкрийте для себе кухонний посуд, який підходить для кухонь будь-якого розміру, який заощаджує максимальний простір завдяки зручному компактному дизайну, який ідеально поміщається в шафи.
Ергономічна ручка
Ергономічна ручка забезпечує зручність у користуванні та комфорт при приготуванні їжі.
Зручне зберігання у холодильнику
Компактний дизайн, який добре підходить для зберігання залишків їжі в холодильнику.
Антипригарне покриття всередині, можна мити в посудомийній машині
Високоефективне антипригарне покриття всередині та конструкція, яку можна мити в посудомийній машині, обіцяють легке очищення та неперевершену зручність день за днем.
| Серія | Opti Space |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 2.5 л |
| Діаметр | 20 см |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло, пластик |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 16 см |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара, зливний носик, технологія Thermo-Fusion, технологія thermo-signal |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 634 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00