Укр
Рус

Код товару: AR_3025101
Скороварка Secure Trendy від Tefal стане ідеальним доповненням вашої кухні! Готуйте страви до двох разів швидше*.
*У порівнянні зі стандартною каструлею Tefal.
Стильний дизайн
Завдяки сучасному, стильному дизайну скороварка ідеально впишеться в дизайн будь-якої кухні.
2 програми приготування
Дві спеціальні програми оптимізують температуру приготування і зберігають поживні речовини. Програма Овочі зберігає до 80 % вітаміну С в овочах, а програма М'ясо готує м'ясо швидше.
*Порівняно зі стандартною каструлею або сотейником від Tefal.
5-точкова система безпеки
Завдяки ретельно продуманим функціям безпеки ви можете бути спокійні під час приготування їжі. Скороварка може почати експрес-приготування тільки тоді, коли кришка закрита. Клапан регулює тиск. Якщо випускний отвір для пари засмічується, в дію вступає запобіжний клапан, за яким в кінцевому підсумку слідує деформація прокладки, що гарантує безпеку. Нарешті, ручку можна використовувати тільки тоді, коли скороварка не перебуває під тиском.
Повна сумісність
Скороварка повністю сумісна з усіма плитами: газовими, електричними, керамічними та індукційними.
Можна мити в посудомийній машині*
Скороварку Secure Trendy можна мити в посудомийній машині*, що спрощує очищення.
*Крім кришки.
Безліч рецептів
Готуйте широкий вибір смачних страв - від м'яса в соусі до тушкованих овочів, риби і навіть десертів.
Створена на століття
Secure Trendy має 10-річну гарантію на каструлю і розрахована на ремонт за справедливою ціною протягом 15 років.
| Серія | Secure Trendy |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 4 л |
| Діаметр | 15.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | пластик |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.9 кг |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 20.5 см |
| Колір внутрішнього покриття | сріблястий |
| Особливості | 2 програми приготування: овочі / м'ясо |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 480 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00