Укр
Рус

Код товару: AR_3016212
Кавомолка Ardesto WCG-8301
Преміальний дизайн. Корпус кавомолки виконаний з міцного матового чорного пластику і вставок з шліфованого металу. Прозора кришка з прогумованим ущільнювачем дозволяє контролювати процес роботи, а знімний сталевий контейнер на 60 г - простий доступ до подрібненим продуктам і легке очищення.
Безпечна конструкція. Якісний помел забезпечує гостре лезо з нержавіючої сталі. Кавомолку також можна використовувати для подрібнення горіхів, спецій і сипучих продуктів. Безпечна робота реалізована за рахунок продуманої конструкції - запуск кавомолки відбувається тільки при натисканні кришки.
Кавомолки, які для подрібнення кавових зерен використовують ножі, мають найпростішу конструкцію. Принцип роботи схожий з принципом роботи блендера, і полягає в тому, що в таких кавомолках кавові зерна дробить, одночасно перемішуючи що обертається з великою швидкістю гострий сталевий ніж. Тонкість помелу зерен в даному випадку визначається часом роботи кавомолки.
Головний недолік кавомолок з ротаційними ножами - нерівномірність помелу, оскільки існує різниця в розмірах кавових зерен. Це не дуже принципово, якщо ви збираєтеся готувати каву по-турецьки, в турці або шляхом заварювання в чашку.
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Оснащення | автоблокування |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення спецій |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.83 кг |
| Габарити | 21 x 11.5 x 11.5 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | знімна дробильна чаша для легкого висипання кави та легкого очищення, намотувач кабелю живлення, блокувальний механізм |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
999 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00