Укр
Рус

Код товару: AR_3016224
Тип - жорнові, місткість - 225 г, потужність - 140 Вт, Матеріал корпуса - нержавіюча сталь, Колір - нержавіюча сталь, габарити - 30 х 20 х 19 см
| Тип | жорнові |
| Місткість | 225 г |
| Потужність | 140 Вт |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Оснащення | регулювання ступеня помелу, імпульсний режим, автоблокування, дозування порції кави |
| Функції | подрібнення зеленої кави |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.18 кг |
| Габарити | 30 х 20 х 19 см |
| Матеріал ножа | кераміка |
| Особливості | прозора кришка, прозорий контейнер для зерен, знімна чаша |
| Регулювання ступеня помелу | 18 |
| Тип управління | електричний |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 658 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00