Укр
Рус

Код товару: AR_3016227
Кавомолка Esperanza EKC 001
Почніть день з ароматної, свіжої меленої кави, прямо перед подачею. Завдяки нашій кавомолці кави ви зробите це швидко і легко, налаштувавши на свій смак. Створена спеціально для любителів кави, для яких кава не просто напій, а спосіб продовжити прекрасний настрій з самого ранку. Кавомолка також ідеально підходить для помелу спецій до порошкоподібного стану, таких як перець або насіння і горіхи.
Її сучасний і ергономічний дизайн і невеликий розмір підійде для будь-якої кухні. Кавомолка Esperanza EKC001K Espresso виготовлена з міцних і зносостійких матеріалів. Корпус - еко-пластик. Пластикова прозора кришка допоможе комфортно спостерігати за процесом помелу.
Сталеві ножі мають якісної заточкою, яка зберігається протягом тривалого часу гарантую високу якість помелу. Потужність кавомолки становить 160 Вт, чого цілком достатньо для досягнення високої продуктивності. Ємність для завантаження зерен дозволяє за один раз перемолоти до 50 грам кави. Відділення для зберігання мережного шнура забезпечить зручне зберігання приладу.
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 50 г |
| Потужність | 160 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Оснащення | імпульсний режим, автоблокування |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення круп, подрібнення спецій, подрібнення зернових |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.55 кг |
| Габарити | 18 x 8.5 x 8.5 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
601 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00