Укр
Рус

Код товару: AR_3016219
Кавомолка Gorenje SMK150SB – це високоякісний пристрій для подрібнення різноманітних продуктів, оснащений ножем з ротаційним механізмом. З потужністю 150 Вт вона ефективно подрібнює горіхи, зелену каву, зернові, крупи, спеції, трави та цукор. Завдяки імпульсному режиму, автоблокуванню та захисту від перегріву, кавомолка гарантує безпечне та стабільне використання. Вона має знімний контейнер, що полегшує очищення та використання, а також металеві жорна, які забезпечують довговічність та високу якість подрібнення. Чаша кавомолки та лезо виготовлені з нержавіючої сталі, що додає міцності та стійкості до корозії. Для зручності зберігання шнура передбачено спеціальне відділення, а гумові ніжки забезпечують стабільність під час роботи.
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 45 г |
| Потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Оснащення | знімна захисна кришка, автоблокування |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення зеленої кави, подрібнення спецій, подрібнення цукру |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Габарити | 8.5 × 21.5 × 10.5 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | прозора кришка |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 319 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00