Укр
Рус

Код товару: AR_3016222
Кавомолка електрична Hölmer HGC-002 – ефективний та універсальний помічник на кухні. За лічені хвилини подрібнить кавові зерна для приготування запашної кави. Також пристрій використовується в різних кулінарних цілях, наприклад, приготуванні пасти на горіховій основі, подрібненні продуктів до потрібної консистенції: цукру, маку, спецій, трав і більш твердіших інгредієнтів.
Потужність та ефективність
Електрокавомолка Hölmer HGC-002 має потужність 200 Вт, завдяки якій якісно та ефективно справляється з поставленими кулінарними завданнями. Працює від мережі 220 В, довжини шнура 80 см цілком достатньо для комфортної експлуатації.
Захист від перегріву
Безпечну та надійну роботу пристрою забезпечує механізм захисту від перегріву, завдяки якому прилад не перегрівається.
Ергономічний дизайн
Сучасна модель кавомолки Hölmer HGC-002 представлена у практичному чорному кольорі. Ергономічна форма та продуманий дизайн створюють комфортне та надійне користування приладом. Корпус виготовлений із якісного пластику, а ножі – із міцної нержавіючої сталі. Прозора кришка допомагає регулювати рівень помелу в процесі роботи пристрою. Кавомолка відрізняється компактністю та легкістю, займаючи мінімум місця на кухні.
Місткий контейнер
Об’єм контейнера для перероблювання продуктів становить 60 г. При такій місткості чаші за один сеанс роботи можна приготувати мелену масу для кількох порцій ароматної кави. У виготовленні завантажувального контейнера використані якісні та безпечні для здоров’я матеріали.
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Оснащення | захист від перегріву, автоблокування |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення круп, подрібнення спецій, подрібнення зернових |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Габарити | 18.5 х 9.7 х 9.7 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
573 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00