Укр
Рус

Кавомолка Reca RCG180 вирізняється оригінальним дизайном, металевим корпусом та функціональністю. Вона подрібнить зерна для вашого улюбленого напою за лічені секунди.
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Потужність | 180 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Оснащення | автоблокування |
| Функції | подрібнення зеленої кави, подрібнення круп |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.57 кг |
| Габарити | 17.6 х 9.5 х 9.5 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | ніж з неіржавкої сталі, прозора кришка |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
643 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00