Укр
Рус

Код товару: AR_3016214
Подрібнити кавові зерна для улюбленого напою, що бадьорить, вам допоможе кавомолка Sea Breeze SB-081. Представлений пристрій стане справжньою знахідкою для любителів кави, які не хочуть задовольнятися розчинною кавою та бажають взяти участь практично у всіх етапах варіння гарячого напою, включаючи подрібнення зерен кави. Гострі ножі ретельно перемелюють зерна, тому ваша кава завжди буде смачною та ароматною. Потужність цієї моделі в 200 Вт дозволяє за лічені секунди впоратися з подрібненням зерен. Корпус SB-081 виконаний із міцного пластику чорного кольору. У моделі зручна система подрібнення. Робота з цим приладом максимально проста: натиснувши лише одну кнопку, за лічені секунди ви отримаєте відмінний результат.
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Оснащення | знімна захисна кришка |
| Функції | подрібнення зеленої кави |
| Колір | білий, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.396 кг |
| Габарити | 16.5 х 10.5 х 10.5 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
431 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00