Укр
Рус

Код товару: AR_3016226
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 50 г |
| Потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь, метал |
| Оснащення | захист від перегріву, відсік для зберігання шнура, автоблокування |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення спецій |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 19.2 х 10.4 х 10.4 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | прогумовані ніжки, відсік для зберігання шнура, довжина шнура живлення: 50 см, номінальна напруга/частота: 230 В/50-60 Гц, чаші вистачає на 10 чашок кави, однорідний помел кави завдяки спеціальному подвійному ножу з нержавіючої сталі, великий індикатор безпеки із заднім підсвічуванням, запобіжник, різні ступені мелення і затирання, залежно від тривалості роботи |
| Тип управління | електричний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
884 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00