Укр
Рус

Код товару: AR_3025410
Ківш ARDESTO Gemini Gourmet із нержавіючої сталі має скляну кришку з отвором для пари. Завдяки багатошаровому дну тепло утримується та рівномірно розподіляється. На стінки посуду нанесено мірну шкалу – додаткова зручність під час готування. Оснащений бакелітовою ручкою з Soft-touch-покриттям. Можна готувати на газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плитах.
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.6 л |
| Діаметр | 16 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.72 кг |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара, можна мити в посудомийній машині, мірна шкала |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
563 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00