Укр
Рус

Код товару: AR_3025412
Ківш Lacor без кришки – чудовий практичний ківш, який стане справжнім помічником на вашій кухні. Він виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі. Можна використовувати на всіх видах плит.
| Форма | кругла |
| Об'єм | 4.25 л |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1.65 кг |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 9.5 см |
| Колір внутрішнього покриття | сірий, нержавіюча сталь |
| Особливості | отвором на ручці для підвішування, з отвором на ручці для підвішування |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 126 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00