Укр
Рус

Код товару: AR_3014855
Комутатори серії Cisco Business 220 — це доступні Smart-комутатори, які є безпечними, надійними, простими у використанні та призначені для мереж бізнес-класу. Завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі керування, опціям Power over Ethernet (PoE) і настроюваним функціям, ці комутатори забезпечують надійну мережу в межах вашого бюджету. Коли вам потрібна мережа бізнес-класу, а вартість є пріоритетом, Cisco Business 220 Series стане чудовим рішенням.
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Вага | 2.48 кг |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Кількість Uplinks портів | 2x1G SFP |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 36 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Порти | Gigabit Ethernet, SFP |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 26.78 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 202 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00