Укр
Рус

Код товару: AR_3014752
керований 2-го рівня, настільний, в стійку, Комутаційна здатність - 5.6 Гбіт/с
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний, в стійку, настільний/настінний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 110 Вт, 90 Вт на порт 1 і 30 Вт на 2-8 порти |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 4 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at (PoE+), IEEE 802.3bt, IEEE 802.3x (Full-duplex flow control) |
| Вага | 500 г |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 95% без конденсату |
| Живлення | DC 54В, 2.22А |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100TX |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 5.6 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Порти | 8 x Fast Ethernet (10/100 Мбит/с), 8 x Fast Ethernet PoE2 x Gigabit Ethernet, 2 x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) |
| Робоча температура | від -10˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 110 Вт |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 4.17 Mpps |
| Ширина | 190 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 454 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00