Укр
Рус

Код товару: AR_3014834
некерований, настільний/настінний, Портів - 6, 1 x SFP+, 5 х 100/1000/2.5GBASE-T RJ-45, Комутація - 45 Гбіт/с, МАС - 4000 адрес, Робота - від 0 до 40 °C, Зберігання - від -20˚ до 60˚ C, Ш - 145 мм, Г - 80 мм, В - 27 мм, 0.3 кг, 1хSFP+
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 6 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 5х100/1000/2500TX |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, IC, RCM |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ae 10GbE, IEEE 802.3aq, IEEE 802.1p Class of Service, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP+ |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 45 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 1 x SFP+, 5 х 100/1000/2.5GBASE-T RJ-45 |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 7 Вт |
| Температура зберігання | від -20˚ до 60˚ C |
| Функції L2 і L2 + | IGMP Snooping |
| Ширина | 145 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 732 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00