Укр
Рус

Код товару: AR_3014847
некерований, настільний, Портів - 9, Fast Ethernet, Комутація - 1.8 Гбит/с, МАС - 2000 адрес, Ш - 170 мм, Г - 93.1 мм, В - 27.6 мм, 0.35 кг, 8xPoE, 9 х 10/100 - RJ-45
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 9 |
| Вимоги PoE | PoE 115 Вт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Країна виробник | Китай |
| Буфер пакетів | 1 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 27.6 мм |
| Глибина | 93.1 мм |
| Кількість 100FX портів | 9 х 10/100 - RJ-45 |
| Кількість Uplinks портів | 1 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 1.8 Гбит/с |
| Порти | Fast Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 1.3 Mpps |
| Ширина | 170 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 028 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00