Укр
Рус

Код товару: AR_3014852
Keenetic PoE+ Switch 5 — 5-портовий гігабітний комутатор з 4 портами PoE+, 60 Вт PoE+ Switch 5 — це надійне рішення для безперебійного живлення та підключення мережевих пристроїв. Завдяки чотирьом портам Power over Ethernet (PoE) цей комутатор усуває потребу в додаткових адаптерах живлення, спрощуючи встановлення та зменшуючи кількість кабелів. Насолоджуйтесь швидкою та стабільною передачею даних мережею, одночасно живлячи сумісні пристрої, такі як IP-камери, VoIP-телефони та бездротові точки доступу. Завдяки вдосконаленим функціям, таким як QoS і функція plug-and-play, комутатор PoE+ Switch 5 забезпечує безперебійну та ефективну роботу вашої мережі. Тож незалежно від того, чи створюєте ви мережу для малого бізнесу, чи розширюєте вже наявну, цей комутатор забезпечить продуктивність і надійність, необхідні для безперебійної роботи вашої мережі.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 5 |
| Вимоги PoE | PoE 60 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість LAN портів | 5x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Jumbo-фрейм | 15000 байт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at Power over Ethernet, 802.1p |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 20% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | 1 х 10/100/1000M RJ45, 4 х 10/100/1000M POE |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Ширина | 100 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 514 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00