Укр
Рус

Код товару: AR_3014782
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Країна виробник | Китай |
| Буфер пакетів | 16 Мб |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість 1000FX портів | 16хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 2x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Ширина | 443 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
24 853 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00