Укр
Рус

Код товару: AR_3014751
керований, Портів - 18, 2 x SFP+, 16 x 10/100/1000 Ethernet, Ш - 218 мм, Г - 44 мм, В - 157 мм
| Тип | керований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000T |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Висота | 157 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість Uplinks портів | 2 x 10GE SFP+ |
| Комутаційна здатність | 104 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 2 x SFP+, 16 x 10/100/1000 Ethernet |
| Ширина | 218 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 782 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00