Укр
Рус

Код товару: AR_3014818
MikroTik CSS610-8P-2S+IN — компактний і недорогий PoE комутатор з 8 Gigabit Ethernet PoE out 802.3af/at портами і 2 SFP+ 10G слотами.
CSS610-8P-2S+IN — один із найдосконаліших комутаторів на ринку. Ідеально підходить для найрізноманітніших конфігурацій: від домашніх мереж і невеликих офісів до готелів, колл-центрів тощо. Унікальне поєднання розміру, функцій і ціни пропонує неймовірні можливості та потенціал масштабованості.
Світч створений для приємних і простих налаштувань. Компактний форм-фактор спрощує транспортування та обслуговування, а легка SwOS спрощує налаштування. Ви навіть можете налаштувати цей комутатор зі свого веб-браузера! Він надає всі основні функції керованого комутатора і навіть більше: ви можете керувати переадресацією портів, контролювати широкомовний шторм, застосовувати MAC-фільтри, налаштовувати VLAN, віддзеркалювати трафік, обмежувати пропускну спроможність і навіть налаштовувати деякі MAC-адреси та поля IP-заголовків.
Але справжньою перевагою є поєднання SFP+ портів і Ethernet PoE out. За допомогою цього налаштування ви можете робити все, що завгодно, з обмеженим бюджетом. CSS610 має вражаючий загальний бюджет PoE out: 140 Вт, тому ви можете використовувати його навіть у найінтенсивніших сценаріях - наприклад, у готелях, конференц-залах або колл-центрах! Використовуйте PoE out порти для підключення IP-телефонів, а SFP+ порти для підключення вашого основного сервера до інтернет-провайдера. Або увімкніть кілька мережевих камер і миттєво завантажте відзнятий матеріал у хмару. І одночасно можна керувати кластером точок бездротового доступу. Крім того, масштабованість більше не є проблемою. З такою ціною ви можете дозволити собі комутатор на кожному поверсі!
| Тип | smart |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 140 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека | фільтрація MAC-адресів |
| Блок живлення | вбудований |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE ) |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість Uplinks портів | 2 x SFP+ |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Порти | 2 x 10GBase-X SFP+, 8 Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від -40˚ до 70˚ C |
| Управління | Web-інтерфейс |
| Ширина | 272 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 888 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00