Укр
Рус

Код товару: AR_3014885
некерований, настільний/настінний, Портів - 6, 4 x PoE 1000/Base-T, 1 x SFP Uplink, 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet (Uplink), Комутаційна здатність - 12 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Робота - від 0 до 40 °C, Зберігання - від -40˚ до 70˚ C, Ш - 115 мм, Г - 125 мм, В - 34 мм, 4xPoE+, 4x10/100/1000TX
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 6 |
| Вимоги PoE | PoE 60 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE+ |
| Кількість LAN портів | 4x10/100/1000/10000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | вбудований |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af/at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Висота | 34 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість 1000TX портів | 4x10/100/1000TX |
| Кількість Uplinks портів | 1 x GE RJ-45, 1 x SFP |
| Комутаційна здатність | 12 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | 4 x PoE 1000/Base-T, 1 x SFP Uplink, 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet (Uplink) |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 115 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 790 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00