Укр
Рус

Код товару: AR_3014883
некерований, настільний/настінний, Портів - 10, 2 x Gigabit Ethernet Uplink, 16 x 10/100/1000Base-T PoE, Комутаційна здатність - 36 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Зберігання - від -40˚ до 70˚ C, Ш - 180 мм, Г - 270 мм, В - 45 мм, 16xPoE+, 16x10/100/1000TX
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 240 Вт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | вбудований |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3af/at |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість 1000TX портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 36 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | 2 x Gigabit Ethernet Uplink, 16 x 10/100/1000Base-T PoE |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 180 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 123 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00