Укр
Рус

Код товару: AR_3014838
Комутатор Fast Ethernet з 24 портами:
Комутатор netis ST3124P Fast Ethernet має 24 порти RJ45 10/100 Мбіт/с з автоузгодженням. Ідеально підходить для маленьких офісів та офісів середнього розміру. Всі порти підтримують автоматичне визначення MDI/MDIX функцію, усуваючи необхідність перехресних кабелів або портів Uplink. Комутатор Fast Ethernet з 24 портами є високопродуктивним бездротовим пристроєм. Комутатор є стандартним оновленням для покращення вашої мережі до мережі з продуктивністю 100 Мбіт/с. Це підвищить продуктивність мережі до повного дуплексу передачі.
Особливості:
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 24 |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, PoE IEEE 802.3at PoE |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Комутаційна здатність | 4.8 Гбит/с |
| Порти | Fast Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Ширина | 440 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 298 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00