Укр
Рус

Код товару: AR_3014867
Комутатор Netis ST3108C пропонує 8 портів Ethernet 10/100 Мбіт/с із функцією Green Technology, яка відключає непідключені порти для економії електроенергії. Компактний дизайн і ефективна продуктивність дозволяють інтегрувати його в усі мережеві програми.
Особливості:
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 8 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, BSMI |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control, IEEE 802.3 - 10Base-T |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 90% без конденсату |
| Живлення | DC 5В, 0.6А |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Підтримка транспортних протоколів | CSMA/CD |
| Порти | 8х 10/100Мбіт/с |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Температура зберігання | від -20˚ до 70˚ C |
| Ширина | 88 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
421 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00